O nas

          Jesteśmy małą, niszową, polską manufakturą, która podjęła się wyzwania jakim jest odtworzenie najpiękniejszych zapachów vintage ostatnich dwóch dekad w jakości premium.
Piękne zapachy od zawsze towarzyszą ludziom w różnych sytuacjach. Często nasze wspomnienia, uniesienia i fascynacje wiążą się z określonymi perfumami.
          A co w sytuacji gdy chcemy sięgnąć po flakon, który już nie jest dostępny w regularnej sprzedaży? Został wycofany z rynku i nie mamy szansy go kupić? Można szukać w internecie pojedynczych perełek dostępnych na aukcjach internetowych. Problem polega na tym, że takie egzemplarze często są bardzo drogie lub mogą być nieświeże w skutek złego przechowywania, co powoduje drastyczną zmianę zapachu.
         Marka Duende Royal Frangrances wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, we współpracy z wysokiej klasy perfumiarzem, stworzyła inspiracje zapachów z dawnych lat. Zapachów, które już są niedostępne i wycofane ze sprzedaży. Postawiliśmy na najwyższą jakość składników sprowadzanych z Grasse we Francji. Dbając także o dobro mniejszych przyjaciół, nasze zapachy nie są testowane na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
          Dla tych, którzy wolą zapachy nowoczesne lub zaskakujące stworzyliśmy także linię niszową. Perfumy z najwyższej półki mają często bardzo wysoko postawioną poprzeczkę cenową. Nasze inspiracje premium są alternatywą dla tych, którzy chcą mieć piękny niszowy zapach, niekoniecznie płacąc za niego krocie.
          Duende Royal Fragrances to wysokie zaperfumowanie dlatego wszystkie nasze zapachy to Extrait de Parfum. Same esencje stworzone są tak aby pięknie rozwijały się na skórze z zachowaniem wszystkich trzech nut: głowy, serca i głębi.

Zapraszamy do naszego świata
Duende Royal Team

Piszą o nas

Kobiecy blog z 40 na karku
Cały wpis dostępny na Facebooku

Aleksandra Przybył
Cały wpis dostępny na Instagramie

Trusted Cosmetic
Cały wpis dostępny na stronie

Shopping Cart
Darmowa dostawa każdego flakonu od 50ml w cenie regularnej na terenie Polski
This is default text for notification bar